Prirodzené zvyšovanie vnútornej čistoty a harmónie...

Poradenstvo

 
Hľadáte vo svojom živote zmenu ?
Chcete sa inšpirovať a naučiť sa niečo nové ?
Potrebujete zlepšiť svoju kondíciu, upraviť váhu, zmeniť prístup k životu ?
 
Ste tu správne.
 

Možno Vám môžeme ukázať smer, cestu, ktorou sa budete chcieť vydať.

 
Využite individuálne konzultácie. Stačí sa objednať telefonicky alebo mailom.
 
Človek má ísť za tým, kam ho to ťahá. To, kým sme, je na každom z nás. Je to naša každodenná práca na sebe. Naša voľba v živote, čo urobíme sami so sebou. Ako budeme žiť, starať sa o seba, čo budeme jesť, ako chceme vypadať.
 
Pokiaľ nie ste spokojný so svojim životom, zdravím, so svojou váhou, tým, ako sa cítite, môžete to zmeniť. Podobne ako sme to zmenili aj my. Nikto iný to za Vás neurobí. Sami najlepšie viete, čo chcete, čo môžete pre danú zmenu urobiť. Bud'te sami sebou. Je na Vás, ako cestou sa vybrať. Nezáleží na tom, čo Vám hovoria ostatní. Oni si žijú svoje životy, svoje sny a majú svoje predstavy o živote.
 
Chcete byť zdravý a spokojný so svojim životom ? Ste ochotný urobiť potrebné zmeny vo svojom živote, zmeniť svoj životný štál ? Môžete žiť bez nadmernej konzumácie liekov, bolestí a strachu z choroby. Vaše telo je dokonalý systém. Pokiaľ mu zlepšíte podmienky pre jeho činnosť, budete prekvapení, čo všetko je možné.
 
Zmyslom našej práce je pomáhať ľudom nájsť cestu k produktívnemu, naplnenému životu a k zdravému starnutiu. Ako byť zdravší. Z vlastnej skúsenosti vieme, že vitalita a energia je základom pre zmeny v dalších oblastiach. Človek má viac energie riešiť problémy, prekonávať prekážky, prijímať výzvy, ktoré sa mu ponúkajú. A tak zlepšenie výživy, celkového životného štýlu je skutočnou cestou ku zmene.
 
Možno Vám môžeme pomôcť. Sme tu pre vás. Našou filozofiou je šíriť ďalej povedomie o zdravom spôsobe života, byť príkladom pre ostatných, ktorí iba teraz hľadajú pomoc. 
 
 

Vo formulári uvedenom nižšie môžete zanechať kontakt na vás a správu, aký problém potrebujete riešiť a my Vás najneskôr  do 5 dní  budeme kontaktovať. Telefonický kontakt: 0948 079018  Ing. Andrea Svinčiak

 

Kontaktujte nás

Kontakt

Nové Energie Života, n.o.

alohawai@alohawai.sk

Sídlo (Seat):
Lipovany 125
985 31 Lipovany
Slovakia

+421 917 568 734

Vyhľadávanie

Zaslať (send) newsletter

© 2014 Všetky práva vyhradené Alohawai, n.o.

Vytvorené službou Webnode