Prirodzené zvyšovanie vnútornej čistoty a harmónie...

VYHLÁSENIE VÝBEROVÉHO KONANIA NA DODÁVATEĽA PROJEKTOVEJ DOKUMENTÁCIE PRE NÁVRH KRAJINNO-ARCHITEKTONICKÉHO RIEŠENIA OKOLIA LESNEJ MATERSKEJ ŠKÔLKY A VZDELÁVACIEHO CENTRA V LIPOVANOCH...

10.10.2016 14:20

 

Dnešným dňom vyhlasujeme výberové konanie na dodávateľa projektovej dokumentácie pre komplexné krajinno-architektonické riešenie okolia Lesnej materskej škôlky "U lesnej Víly" a Vzdelávacieho centra v Lipovanoch. Projektová dokumentácia má zahŕňať návrh komplexného riešenia a dotvorenie krajinno-architektonickej štúdie okolia Lesnej materskej škôlky a Vzdelávacieho centra v Lipovanoch, na základe požiadaviek obstarávateľa, obhliadky projektanta priamo v teréne a vlastnej tvorivej činnosti projektanta. 

Súčasťou krajinno-architektonického riešenia štúdie je aj návrh nového ovocného sadu na ploche cca 18 árov s jazierkom, cestičkami, ďalej dotvorenie detského ihriska vrátane návrhu preliezačiek, hojdačiek, šmýkačiek, priestorom pre lukostreľbu s orientáciou na prírodný charakter a spojenie s čistou Prírodou a lesnou krajinou.

Záujemci o výberové konanie sa môžu prihlásiť telefonicky (0917 568 734) alebo prostredníctvom emailu (alohawai@alohawai.sk). Podrobné informácie, písomné podklady - polohopisné a výškopisné zameranie objektov a územia vypracované geodetom a požiadavky zo strany obstarávateľa im budú odovzdané osobne a aj na základe obhliadky miesta.

 

Súťažné projekčné návrhy s uvedením pevnej ceny za vypracovanie projektovej dokumentácie je potrebné predložiť najneskôr do 31.10.2016.

Súťažné projekčné návrhy s uvedením pevnej ceny za vypracovanie projektovej dokumentácie budú následne vyhodnotené do 5.11.2016.

 
 
 
 

Kontakt

Nové Energie Života, n.o.

alohawai@alohawai.sk

Sídlo (Seat):
Lipovany 125
985 31 Lipovany
Slovakia

+421 917 568 734

Vyhľadávanie

Zaslať (send) newsletter

© 2014 Všetky práva vyhradené Alohawai, n.o.

Vytvorené službou Webnode