Prirodzené zvyšovanie vnútornej čistoty a harmónie...

...ĎALŠIE OTÁZNIKY OKOLO DARWINOVEJ EVOLUČNEJ TEÓRIE... DOKEDY SA BUDE V PRAXI VYUČOVAŤ PÔVOD ĽUDSKEJ BYTOSTI NEPRAVDIVO?

06.12.2017 13:38

 

V minulosti sme uviedli vo viacerých článkoch skutočnosti a fakty vyvracajúce konkrétne princípy, o ktoré sa opiera Darwinova evolučná teória, resp. informácie preukázateľne ju spochybňujúce v jej konkrétnych oporných pilieroch. Ide o obrovskú tému, ktorú je možné sústavne doplňovať prácou viacerých vedcov a bádateľov na Planéte Zem, ktorí boli a sú ochotní pracovať "slobodne a nezávislo" aj za cenu pohŕdania zo strany vedeckej obce, ba dokonca mnohí vrátili kvôli tomu aj vedecké hodnosti. Duchovné komunikácie a zdroje poznania z minulosti a aj súčasnosti kontrolované vzájomnou krížovou kontrolou viacerých osôb na Planéte Zem sa potvrdzujú priamo v hmotnom svete, napríklad archeologickými nálezmi, rôznymi empirickými dátami v súčasnosti a pod. Pravdivosť im je bližšia ako trápne kabáty a nálepky, ktoré sa opierajú o nezničiteľnosť pomníkov neserióznej vedy...

...ĎALŠIE OTÁZNIKY OKOLO DARWINOVEJ EVOLUČNEJ TEÓRIE... DOKEDY SA BUDE V PRAXI VYUČOVAŤ PÔVOD ĽUDSKEJ BYTOSTI NEPRAVDIVO ?

 

 

 

 

 

Kontakt

Nové Energie Života, n.o.

alohawai@alohawai.sk

Sídlo (Seat):
Lipovany 125
985 31 Lipovany
Slovakia

+421 917 568 734

Vyhľadávanie

Zaslať (send) newsletter

© 2014 Všetky práva vyhradené Alohawai, n.o.

Vytvorené službou Webnode