Prirodzené zvyšovanie vnútornej čistoty a harmónie...

FINIŠUJÚ PRÁCE NA INTERIÉRI LESNEJ MATERSKEJ ŠKÔLKY V LIPOVANOCH...

30.06.2016 21:13

 

Milí priatelia,

oznamujeme širokej verejnosti, že práce na interiéri Lesnej materskej škôlky v Lipovanoch finišujú a sú pred definitívnym dokončením. 

V súčasnosti boli ukončené kompletne výmeny časti okenných otvorov, vnútorné úpravy povrchov - hlinených omietok v interiéri ako príkladu ukážky prírodného staviteľstva. Taktiež sa dokončujú obklady stien a pokládky dlažby v interiérovej časti objektu. Odovzdané boli aj zrekonštruované sociálne zariadenia, WC, kúpelňa ako súčasť objektu. Sústavne sa realizujú práce na finišovaní kompletáže interiéru objektu Lesnej materskej škôlky tak, aby bola koncom leta tohto roka (august 2016) pripravená pre plné využívanie zo strany detí, rodičov a učiteľov.

Pochopiteľne, že sa postupne realizujú aj práce týkajúce sa dotvorenia okolia materskej škôlky (pieskovisko, preliezky, trampolína, atď..). Fotografie budú vyvesené v blízkej budúcnosti.

 

Ďakujeme všetkým priateľom a podporovateľom za vzácnu pomoc.

Osobitné pod'akovanie patrí pánovi Romanovi Kupcovi aj s jeho skupinou, ktorí realizovali hlinené omietky v interiéri objektu Lesnej materskej škôlky a Romanovi Kupcovi samostatne aj za workshop na zhotovovanie hlinených omietok v rámci prírodného staviteľstva, ktorý realizoval pre našu neziskovú organizáciu zdarma.

 

© Andrea Ďurošová

© Marian Svinčiak

 

 

 

Kontakt

Nové Energie Života, n.o.

alohawai@alohawai.sk

Sídlo (Seat):
Lipovany 125
985 31 Lipovany
Slovakia

+421 917 568 734

Vyhľadávanie

Zaslať (send) newsletter

© 2014 Všetky práva vyhradené Alohawai, n.o.

Vytvorené službou Webnode