Prirodzené zvyšovanie vnútornej čistoty a harmónie...

PREVENCIA A ŽIVOTNÝ ŠTÝL

01.09.2016 23:59

 

 
"Chceš byť zdravý? Aký je základný zákon prírody, ktorý platí pre všetky živé bytosti na svete, aby človek sa z neho snaží vyvliecť? Týmto dedičným hriechom začal úpadok, ktorý zo zdravého a výkonného prírodného tvora vytvoril mrzáka so zníženou vitalitou, žijúceho iba vďaka liekom.
Jedine človek varí, pečie smaží, restuje energeticky bohatú potravu pripravenú už samotnou prírodou do požívateľného stavu. Jedine človek užíva lieky. Jedine človek pije mlieko po odstavení od matkiných pŕs.  
 
Pritom by jeho ústami mali prejsť iba tri veci:
- čistý vzduch
- čistá voda
- čistá prírodná strava, ku ktorej sme prispôsobení po milióny rokov. 
 
Sú to v prvom rade čerstvé zrelé plody, niečo zo zeleniny a niektoré orechy. 
Okrem týchto troch prvkov dopraj telu ešte slnko, 
dopraj si dostatok odpočinku a spánku a 
dôkladne sa zaoberaj manuálnou prácou, športom a hrami.
 
Čo je vlastne choroba? Je to námaha tvojho tela vynaložená na to, aby sa zbavilo nahromadenej "škváry" a jedov. "Sedimentačná jama" je plná, hranica tolerancie je prekročená.
Ak nastúpi očistý proces vyvolaný tvojim telom, nesmieš ho nikdy potláčať akýmikoľvek jedmi, ale naopak, musíš ho podporovať uvedenými prírodnými prostriedkami. Zázračné prostriedky akéhokoľvek druhu, či už pochádzajú z chemickej skúmavky, bylinných zmesí či homeopatických riedidiel sú dobré iba k tomu, aby potláčali symptómy chorôb. Čistka, ktorá sa teraz volá choroba, sa preruší, pretože tvoj organizmus musí teraz naviac ešte vystrnadiť ďalšieho nepriateľa, ktorý je jed z liekov. Jeho obranná činnosť sa tým dodatočne ochromila.
 
Nakoniec sa obranyschopnosť zníži natoľko, že tvoje telo tieto jedy odloží do tukových vačkov alebo do kĺbov. V dôsledku množstva odpadov sa telo muselo prispôsobiť. Tento stav ty považuješ za zdravie. Je to však veľmi nebezpečný klam a skôr alebo pozdejšie za neho budeš musieť draho zaplatiť. Potom príde ohromný výbuch, poriadna búrka, aby sa telo mohlo nahromadeného odpadu zbaviť. Ak chceš aj teraz v potláčaní tohto procesu pokračovať, potom si radšej hneď objednaj hrobára. Táto explózia nepríde nikdy naraz a nečakane. Ty sám si túto bezvýchodiskovú situáciu zavinil svojmi desiatkami rokov trvajúcimi priestupkami proti zákonom prírody.
 
Čo teda máš vedieť?
 
Prenechaj to svojmu telu, keď ochorie a obnovuj pôvodné prírodné biologické zákony. Toto prenechanie tela sebe samému je najzložitejšie a veľmi ťažko sa tomu učí.
 
Teraz už vieš o výžive, chorobe, zdraví a obnove všetko.
 
Máš jesť všetko, čo (bez tepelných úprav a náčinia) najlepšie vonia, vypadá a chutí. Tým vieš o správnej výžive všetko. Čo príde ďalej, má povzbudiť tvoju odvahu odolávať tvojim slabostiam, našepkávaniu a pokusom, k čomu, bohužiaľ, patrí aj tvoja rodina a tvoji priatelia. Oni to ešte lepšie nedokážu!
 
Teraz napínaj svoje zmysly. Predstav si niekoľko hál, v ktorých sú uložené potraviny, len ich uchopiť a zjesť. To znamená, že sedliak už zožal úrodu, mäsiar už zabil zvieratá a rybár "ulovil dary mora". V skutočnosti by to mala byť aj tvoja úloha. "
 
Norman Walker
 
 
 

Kontakt

Nové Energie Života, n.o.

alohawai@alohawai.sk

Sídlo (Seat):
Lipovany 125
985 31 Lipovany
Slovakia

+421 917 568 734

Vyhľadávanie

Zaslať (send) newsletter

© 2014 Všetky práva vyhradené Alohawai, n.o.

Vytvorené službou Webnode