Prirodzené zvyšovanie vnútornej čistoty a harmónie...

ŠKODLIVOSŤ ELEKTROMAGNETICKÉHO SMOGU

23.01.2015 15:18

 

Technický pokrok, ktorý sa každým dňom zrýchľuje a aj keď sa zdá, že už nie je čo vymyslieť pre pohodlie a komfort života človeka, stále prichádzajú na svet nové technológie. Manipulačné techniky obchodníkov sú už neudržateľné. To, čo bolo "in" pred rokom už nie je zaujímavé, nové 3D dokonca 5D technológie dostávajú dospelých aj deti do závislostí. Človek prestáva byť citlivý voči vonkajšiemu okoliu ale hlásia sa o slovo ochorenia, ktoré sú doposiaľ nepoznané. Nielenže sa vplyvom znečisťovania ovzdušia hmotným odpadom mení bioklíma, je úplne jasné, že globálne otepľovanie, zmena pólov a zvyšovanie hladiny oceánov je výsledkom zvyšovania "technického pokroku" a odpadu. Deti trpia hyperaktivitou, alergiami, psychickými poruchami. Dospelí, ktorí sú ovládaní podprahovou reklamou, ktorá hovorí o liekoch, ktoré si treba "naordinovať", keď nás niečo bolí, veď svet je taký krásny, požičajte si, keď nemáte na všetko čo len chcete, mobil, počítač, televízor, auto, mikrovlnnú rúru - všetko technológie, ktoré "uľahčujú" život.... Človek ako taký prestáva vidieť a počuť to skutočné, čo mu chcú technológie naznačiť. Si tupý, hluchý, slepý!!! Preber sa, choď do prírody, vezmi si knihu, hraj sa s deťmi, choď si zabehať....

Množstvo vedeckých štúdií v súčasnosti už poukazuje na škodlivosť elektromagnetického smogu. Len 2% ľudí si uvedomuje svoju citlivosť na EMS. Vlastné skúsenosti a pozorovania a najmä pozorovania u detí nám hovoria, aké je WI-FI žiarenie nebezpečné, aké sú nebezpečné mobily, ktorých pozorovaním vieme poukázať na vyvolávanie bolestí hlavy, búšenia srdca, nespavosť, poruchy rovnováhy a aj kožné alergické reakcie.

V súčasnosti je už preukázateľná škodlivosť elektrosmogu EMS žiarenia na ľudský organizmus viacerými meraniami a skúmaním. Prosím, zamyslite sa, či vaše zdravotné problémy nevychádzajú práve z vášho komfortu a či nie je pre nás dobrovoľná skromnosť "liekom". Dávam do pozornosti nasledovnú stránku:

www.voxo.eu/elektrosmog/merania

www.youtube.com/watch?v=dWFuX1uo870

 

 

© Andrea Ďurošová

© Marian Svinčiak

 

 

 

Kontakt

Nové Energie Života, n.o.

alohawai@alohawai.sk

Sídlo (Seat):
Lipovany 125
985 31 Lipovany
Slovakia

+421 917 568 734

Vyhľadávanie

Zaslať (send) newsletter

© 2014 Všetky práva vyhradené Alohawai, n.o.

Vytvorené službou Webnode