Prirodzené zvyšovanie vnútornej čistoty a harmónie...

SVETELNÁ CESTA V PRAKTICKOM ŽIVOTE JE O HARMONICKEJ SPOLUPRÁCI...

05.08.2017 05:08

 

Svetelná cesta... v praktickom živote je to o harmonickej spolupráci medzi ľudskými bytosťami, kde na prvom mieste je rešpektovanie ich slobodnej vôle a rezonancie rovnakého priaznivého energetického frekvenčného vyladenia...

 
Najnovšie diela, ktorým som sa v rámci pokračovania v tkaní pokrovcov venoval, boli o kombinovaní jednoduchosti v materiáloch a prevedení, ale aj o zvyšovaní náročnosti. Inšpiráciou mi bola kolegyňa a priateľka Andrea a jej nápad utkať koberec vo farbách dúhy. Umelci tomu hovoria aj patchwork, skladačka. Výborne si na tom človek natrénuje trpezlivosť, precíznosť, jemnosť, odhad, vôľu... Zaberá to množstvo času a sústredenej pozornosti, ale výsledok stojí za to. Všetko toto a oveľa viacej je potrebné aj pre posun v živote jedinca. Človek nemá pracovať len preto, aby pracoval, malo by ho to vnútrone niekam posúvať, napĺňať, naučiť ho niečo, otestovať jeho hranice. 
 
Moje kroky viedli tadiaľto :
 
Ružamo - pyžamá a posteľná plachta 149 x 77,5 cm
Dúha vpísaná do DNA - froté a bavlna 180 x 77,5 cm
3Duha 195 x 77,5 cm
 
 
Ružamo
 
 
 
Dúha vpísaná do DNA
 
 
 
 
 
 
 
" 3Duha "
 
 
 
 
 
autor (všetky diela) : © Peter Bauer
 
 
 
(kontakt pre záujemcov o kúpu : peter.bauer5789@gmail.com, alohawai@alohawai.sk)
 
Ručne tkané koberce z čistej bavlny, resp. ľanu alebo iných Prírodných materiálov je možné zhotoviť aj na objednávku priamo podľa individuálnej požiadavky, resp. predlohy zákazníka, od čoho je závislá aj cena. Každý kus je neopakovateľný originál. Všetky detaily je možné odkomunikovať telefonicky, emailom alebo osobne.
 
 
Vyššie uvedené diela by som nemohol vytvoriť, pokiaľ by neboli k tomu vytvorené podmienky na základe vzájomnej spolupráce mojich kolegov a priateľov - Andrei, Mariana, Romana a našich detí. Vďaka harmonickej spolupráci, pomoci a vzájomnému doplňovaniu sa navzájom kontrolujeme a pozitívne podporujeme. Len vtedy sú vytvorené optimálne predpoklady pre 100 %  sústredenosť na tvorivú činnosť - v danom prípade tkanie, kde je skutočne potrebná mimoriadne silná pevná vôľa, trpezlivosť, precíznosť s pochopiteľnou dávkou talentu, ktoré človeka ženú k sebaprekonávaniu a sústavnému zlepšovaniu sa, dosahovaniu nových cieľov. 
 
Zaujímavosťou bolo vnímanie, ktoré som mal pri tkaní koberca (pokrovca) z materiálov froté a bavlny symbolizujúceho dúhu vpísanú do pravotočivej dvojvláknovej šróbovnice DNA. Pri tejto veľmi náročnej práci (na koberci bielej farby prechádzajú postupne jednotlivé vlákna šróbovnice DNA cez odtiene farieb dúhy od sýtejších až po jemnejšie...) som vnímal pri tkaní akoby opravovanie, upravovanie, či očistu ľudskej DNA. Podobné vnímania mali počas postupného tvorenia pokrovca aj moji priatelia.
 
 
Ďakujem mojim priateľom Andrei, Marianovi, Romanovi, deťom Alexovi Filipkovi a Paťkovi za všetko, za to, že mi bolo dopriate s nimi sa stretnúť a byť.
 
 

foto : © Peter Bauer

 
 
 

© Peter Bauer

© Andrea Ďurošová

© Marian Svinčiak

 

 
 
 
 
 
 

Kontakt

Nové Energie Života, n.o.

alohawai@alohawai.sk

Sídlo (Seat):
Lipovany 125
985 31 Lipovany
Slovakia

+421 917 568 734

Vyhľadávanie

Zaslať (send) newsletter

© 2014 Všetky práva vyhradené Alohawai, n.o.

Vytvorené službou Webnode