Prirodzené zvyšovanie vnútornej čistoty a harmónie...

SVETELNÉ DUCHOVNÉ SFÉRY NAD HMOTOU A SVETELNÉ BYTOSTI V HMOTE POZITÍVNE A ÚČINNE SPOLUPRACUJÚ...

01.09.2017 11:31

 

V článku zo dňa 21.8.2017 sme sa snažili poukázať v stručnosti na určité karmické súvislosti týkajúce sa vývoja (...žiaľ aj nepriaznivého...) na Planéte Zem v hmote dimenzie 3D a spojitosťou týchto udalostí so situáciou v duchovných hladinách nad hmotou. Spojitosťou na súboje Svetelnej strany sily a temnej strany sily v duchovných úrovniach nad hmotou prejavujúcich sa priamo v hmotnom svete...

 

Áno, každý ako ľudská bytosť žijúca a vyvíjajúca sa na Planéte Zem môže každodennou prácou na sebe smerujúcou k sebaočisťovaniu a sebazlepšovaniu počínajúc kvalitnou výživou fyzického tela až po kvalitné duchovné komunikácie v hmote, prispieť k vytváraniu morfického a morfogenetického poľa svetelnej strany sily v hmote a teda aj nad hmotou.

 

Práve včera sme zaznamenali konkrétny pozitívny úspech Svetelnej strany sily, ktorý sa odzrkadlil aj priamo v hmote.  

 
 
Podľa informácii TASR Príslušníci ruskej Federálnej bezpečnostnej služby (FSB) zadržali včera v Moskovskej oblasti dvoch predpokladaných členov džihádistickej skupiny Islamský štát (IS), ktorí mali v pláne spáchať 1. septembra 2017 teroristické útoky na civilistov v Moskve. Podľa FSB ide o dvojicu islamistov zo strednej Ázie, informovali o tom agentúry AP a DPA.
V piatok 1. septembra sa v Rusku začína nový školský rok. V tomto kalendárnom roku pripadli na tento deň aj oslavy moslimského sviatku obetovania íd al-adhá. 
Podľa správy FSB mal jeden z islamistov v úmysle v piatok uskutočniť samovražedný bombový útok. V jeho byte sa našlo účinné výbušné zariadenie. 
Druhý radikál sa chystal útočiť na civilistov sekerou a zároveň zverejnil na internete video, v ktorom prisahal vernosť IS. Tento podozrivý dostával priame inštrukcie od členov IS.
Začiatkom augusta zadržali v Rusku trojicu islamistov zo strednej Ázie a jedného Rusa pre podozrenie, že táto skupina s väzbami na IS plánovala útoky na dopravnú infraštruktúru a nákupné centrá v Moskovskej oblasti.
Ruský prezident Vladimir Putin v apríli uviedol, že približne 9000 militantov, približne polovica z nich z Ruska a zvyšok zo stredoázijských krajín bývalého Sovietskeho zväzu, sa pripojilo k IS v Sýrii.
 
 
odkazy : 
 
 
 
 
Duchovné komunikácie jasne naznačujú, že ide o jeden z úspešných zásahov Aliancie spojených síl Svetla nad hmotou, práve vďaka týmto priaznivým energiám sa podarilo v hmotnom svete prílušníkom ruskej Federálnej bezpečnostnej služby úspešne zlikvidovať vopred pripravovaný teroristický útok. Sme za to veľmi vďační a máme skutočne radosť z toho, že sa dejú na Planéte Zem aj takéto pozitívne udalosti, ktoré zachraňujú ľudské životy úspešnými zásahmi v boji proti terorizmu.
 
 
Peter : "Je potrebné sa zobudiť, každá jedna bytosť a nie spať na vavrínoch... Rusi nám môžu byť v tomto smere príkladom."
 
 
 
 
 
 
 
 
Ďakujeme Spojeným silám Svetla nad hmotou a všetkým spolupracujúcim bytostiam v hmote za túto úspešnú operáciu a želáme úspechy v boji proti terorizmu a jeho postupnú úplnú elimináciu na Planéte Zem.
 
 
 

© Andrea Ďurošová

© Marian Svinčiak

© Peter Bauer 

 
 
 
 
 
 
 

Kontakt

Nové Energie Života, n.o.

alohawai@alohawai.sk

Sídlo (Seat):
Lipovany 125
985 31 Lipovany
Slovakia

+421 917 568 734

Vyhľadávanie

Zaslať (send) newsletter

© 2014 Všetky práva vyhradené Alohawai, n.o.

Vytvorené službou Webnode