Prirodzené zvyšovanie vnútornej čistoty a harmónie...

VEREJNÁ PREDNÁŠKA V RIMAVSKEJ SOBOTE DŇA 12.OKTÓBRA 2017... PROF. ING. PETER STANĚK, CSc...

04.10.2017 10:05

 

Dňa 12. októbra 2017 od 16.00 do 19.00 hodiny sa uskutoční v Rimavskej Sobote prednáška prof. Ing. Petra Staněka, CSc na tému " Spoločnosť budúcnosti 5.0 - Prečo budúci vývoj závisí od každého z nás ? ".

 

Radi by sme uviedli niektoré informácie týkajúce sa profesora Ing. Petra Staněka, CSc. na pravú mieru. 

Prof. Ing. Peter Staněk, CSc. je slovenský ekonóm, prognostik a vedecký pracovník Slovenskej akadémie vied už 37 rokov. V rokoch 1994 - 1998 bol poradcom predsedu vlády SR Vladimíra Mečiara a v rokoch 1997-1998 bol štátnym tajomníkom ministerstva financií. Pôsobil ako predseda vedeckej rady Ekonomického ústavu SAV a tiež ako poradca premiéra Roberta Fica v prvej, druhej aj terajšej tretej vlády. Je uznávaným odborníkom a expertom aj v zahraničí u popredných predstaviteľov rôznych štátov nielen v Európe.

 

Naša nezisková organizácia nie je nijakým spôsobom politicky aktívna, nebola a ani nebude. Nespolupracuje so žiadnou politickou stranou a ani nebude. Priaznivý vzostup a vývoj spoločnosti na Planéte Zem totiž nezávisí podľa nášho názoru od žiadnych politických elít, ktoré sú v dočasných intervaloch pri moci ani od žiadnych politických propagánd. Sme presvedčení o potrebe šírenia týchto informácií.

 

V prípade, že niekto ako vedecký pracovník zastáva funkciu poradcu vlády, to ešte neznamená, že jeho múdre rady, štúdie a odporúčania, na základe analýz, sú kompetentnými osobami vždy v plnej miere akceptované.

 

Informácie, ktoré poskytuje na prednáškach, sú z vyššieho nadhľadu a sú cennou inšpiráciou pre všetky úrovne spoločnosti. 

 

Plagát :

 

Do pozornosti dávame najnovšie publikácie prof. Staněka vydané v roku 2017

 

 

Ďakujeme za Váš záujem o veci verejné i za Vašu účasť.

 

Ing. Andrea Ďurošová, riaditeľ n.o.

 

 

 

 

Kontakt

Nové Energie Života, n.o.

alohawai@alohawai.sk

Sídlo (Seat):
Lipovany 125
985 31 Lipovany
Slovakia

+421 917 568 734

Vyhľadávanie

Zaslať (send) newsletter

© 2014 Všetky práva vyhradené Alohawai, n.o.

Vytvorené službou Webnode