Prirodzené zvyšovanie vnútornej čistoty a harmónie...

Zotročovanie národa nemá hraníc...

 

V dnešnej dobe má na Slovensku už cca 23 211 dôchodcov exekúciu vo forme zrážok z dôchodkovej dávky (údaj k novembru 2013), pričom celkovo je v exekúcii takmer každý druhý Slovák. Predmetné exekúcie sú v drvivej väčšine vedené nezákonne, kde exekútorov pribúda a chamtivo sa obohacujú na nevedomosti najslabšej skupiny obyvateľstva, ktorá sa nevie brániť a ľudia ani netušia, akú majú exekútori moc.

 

Vzhľadom k týmto neudržateľným praktikám exekútorov v spoločnosti ponúkame pomoc vo forme konzultácie a prehodnotenia exekúcie každému dôchodcovi (a nielen dôchodcovi), ktorý sa na nás obráti za symbolický príspevok 21,- EUR (dvadsaťjeden eur) pre neziskovú organizáciu pracujúcu v prospech detí. Pokiaľ cítite, že ste nejakým spôsobom nespravodlivo poškodený na svojich ľudských právach a slobodách, že exekúcia je proti Vám nezákonne vedená, v rozpore s etikou a mravnosťou alebo ste naleteli ľstivosti nejakej banky alebo nebankového subjektu, pokojne sa obráťte na nás, charakterne vám pomôžeme s čistým úmyslom.

 

V súčasnosti je nedotknuteľná suma, na ktorú nesmie exekútor siahnuť 100% sumy životného minima, t.j. =198,09 EUR mesačne a k tejto sume sa pripočíta na každú osobu, ktorú exekvovaný dôchodca vyživuje, 50% sumy životného minima, t.j. =99,04 EUR mesačne. Sociálna poisťovňa je povinná prepočítať exekučné zrážky každému dôchodcovi, ktorý sa ocitne v takejto situácii. Pokiaľ je suma dôchodku nižšia alebo sa rovná sume životného minima, nie je možné zrážky z dôchodku vôbec vykonávať. Nevyhnutne potrebnú sumu na zabezpečenie liekov a zdravotníckych pomôcok vzhľadom k svojej chorobe alebo telesnej chybe takisto nie je možné exekvovať.

Obráťte sa na nás, pokiaľ potrebujete pomôcť, máme dlhoročné skúsenosti s ich riešením.

Kontakt

Nové Energie Života, n.o.

alohawai@alohawai.sk

Sídlo (Seat):
Lipovany 125
985 31 Lipovany
Slovakia

+421 917 568 734

Vyhľadávanie

Zaslať (send) newsletter

© 2014 Všetky práva vyhradené Alohawai, n.o.

Vytvorené službou Webnode